Back

Tuta

Tuta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

6-9, 9-12

Gjinia
Ngjyra

Portokalli

Marka

  • SKU: KOT2SMG40017AK
  • Categories: , ,
  • Name: SWEAT BOTTOM FOR BABY GIRL

50% Pambuk, 50% Poliester, %5 Elastan

Sugjerime

  • -13%
    T-Shirt 690L