Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10

Ngjyra

E verdhe

Marka

Gjinia

60% Akrilik, 40% Poliamide

Sugjerime

 • -57%
  Pulovër 990L
 • -26%
  Pulovër 1,490L
 • -26%
  Pulovër 1,490L
 • -57%
  Pulovër 990L
 • -65%
  Pulovër 490L
 • -59%
  Pulovër 790L
 • -57%
  Pulovër 990L
 • -59%
  Pulovër 790L