Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8

Ngjyra

Gri

Marka

Gjinia

50% Rajon, 27% Poliester, 19% Poliamide, 4 % Akrilik

Sugjerime

  • -47%
    Bluza 790L
  • -39%
    Bluza 790L