Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

24-36, 3-6, 6-9, 9-12

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

65% Pambuk, 35% Poliester

Sugjerime

  • -21%
    Streçe 790L