Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

18-24, 24-36, 6-9

Ngjyra

Jeshile

Marka

Gjinia

100% Pambuk

Sugjerime

  • Pulovër 1,290L
  • Triko 1,990L
  • Çorape 790L
  • Çorape 490L
  • Streçe 990L
  • Streçe 990L
  • Tuta 790L
  • Tuta 790L