Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 18-24, 24-36, 3-6, 6-9, 9-12

Gjinia

Ngjyra

Gri

Marka

  • SKU: KOT2KMB18719ZK
  • Categories: , ,
  • Name: SWEATSHIRT FOR BABY BOY

67% Poliester, 22% Pambuk, 8% Akrilik

Sugjerime

  • -31%
    Tuta 1,040L
  • -31%
    Bluza 900L