Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

3-4, 4-5, 5-6, 6-7

Ngjyra

Gri

Marka

Gjinia

50% Pambuk, 50% Poliester

Sugjerime

  • -21%
    Bluza 1,590L