Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 9-10

Ngjyra

E bardhe

Marka

Gjinia

100% Pambuk

Sugjerime

  • -21%
    Kanatjere (Intimo) 1,350L
  • -21%
    Kanatjere (Intimo) 1,350L
  • -21%
    Mbathje (Intimo) 1,110L