Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XXL

Ngjyra

E kuqe

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • Bluza 2,990L