Ofertë!73%

Xhakete

12,690L 3,490L

Spastroje
SKU: LTB111544121400510000 Kategori: , , , Emër: TAGS JACKET Etiketa: , ,

Product Description

10% LESH, 40% POLIESTER, 50% AKRILIK

Ngjyra

Motive kafe dhe te zeza

Masa

XS, S, M, L, XL

Marka

LTB

Markat: