Back

Set Pizhamash

Set Pizhamash

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 13-14, 9-10

Gjinia

Ngjyra

E kuqe

Marka

82% Viskoze, 15% Poliester, 3% Elastan

Sugjerime

 • -34%
  Bluza 990L
 • Streçe 790L
 • -26%
  Bluza 1,490L
 • -34%
  Pulovër 990L
 • -26%
  Xhinse 1,490L
 • -34%
  Tuta 990L
 • -34%
  Bluza 990L
 • Bluza 990L