Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XXL

Ngjyra

Mustard

Marka

Gjinia

67% Poliakrilik, 33% Poliester

Sugjerime

 • -21%
  Pulovër 2,310L
 • -21%
  Pulovër 1,590L
 • -21%
  Pulovër 1,990L
 • -21%
  Pulovër 1,590L
 • -21%
  Pulovër 1,190L
 • -21%
  Pulovër 1,990L
 • -21%
  Pulovër 1,590L
 • -21%
  Pulovër 1,990L