Back

Këpucë

Këpucë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Gjinia

Ngjyra

Bezhe, E zeze

Marka

Lekure ekologjike

Lartësia e takes: 9cm

Sugjerime

  • -21%
    Këpucë 10,950L
  • -21%
    Këpucë 3,190L
  • -21%
    Këpucë 7,510L