Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

M, S, XS

Ngjyra

Blu

Marka

Gjinia

95% Viskoze, 5% Elastan

Sugjerime

  • Fustan 4,990L
  • Fustan 4,990L
  • Fustan 2,990L
  • Fustan 4,990L
  • Fustan 4,990L
  • Fustan 3,490L
  • Fustan 3,490L
  • Fustan 2,490L