Back

Çanta

Çanta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

STD

Ngjyra

Miks

Marka

Gjinia

75% Lekure ekologjike, 22% Poliester

Sugjerime

  • Çanta 1,990L
  • Çanta 990L
  • Çanta 2,490L
  • Çanta 2,490L
  • Çanta 3,990L
  • Çanta 1,990L
  • Çanta 3,990L
  • Çanta 3,990L