Back

Rripa

Rripa

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S

Ngjyra

E zeze, Kafe

Marka

Gjinia

100% Poliuretan

Sugjerime

  • Rripa 790L
  • Rripa 1,290L
  • Rripa 1,290L
  • Rripa 790L
  • Rripa 790L
  • Rripa 790L