Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

97% Poliester, 3% Elastan

Sugjerime

  • Bluza 2,490L
  • Bluza 2,990L