Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

38, 40, 42

Ngjyra

E kuqe

Marka

Gjinia

100% Poliester

Sugjerime

 • -21%
  Bluza 3,830L
 • -21%
  Bluza 2,390L
 • -21%
  Bluza 2,390L
 • -21%
  Bluza 2,390L
 • -21%
  Bluza 1,990L
 • -21%
  Bluza 2,390L
 • -21%
  Bluza 1,590L
 • -21%
  Bluza 2,390L