Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40

Ngjyra

Blu

Marka

Gjinia

53% Pambuk, 47% Poliester

Sugjerime

  • Bluza 2,990L
  • Bluza 1,490L
  • Bluza 1,990L
  • Bluza 3,990L
  • Bluza 2,490L
  • Bluza 2,490L
  • Bluza 2,490L
  • Bluza 2,490L