Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

40, 42

Ngjyra

Mente

Marka

Gjinia

85% Modal, 15% Poliester

Sugjerime

  • Bluza 2,990L
  • Bluza 1,490L
  • Bluza 1,990L
  • Bluza 3,990L
  • Bluza 2,490L
  • Bluza 2,490L
  • Bluza 2,490L
  • Bluza 2,490L