Back

Reçipeta (Intimo)

Reçipeta (Intimo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

XL, L, S, XS, M

Ngjyra

Roze

Marka

84% Poliester, 16% Elastan

Sugjerime

 • -51%
  Reçipeta (Intimo) 890L
 • -51%
  Reçipeta (Intimo) 1,790L
 • -51%
  Reçipeta (Intimo) 890L
 • -51%
  Reçipeta (Intimo) 990L
 • -31%
  Reçipeta (Intimo) 2,510L
 • -31%
  Reçipeta (Intimo) 2,510L
 • Reçipeta (Intimo) 1,290L
 • -51%
  Reçipeta (Intimo) 1,640L