Back

Reçipeta (Intimo)

Reçipeta (Intimo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

Gri

Marka

Gjinia

94% Viskoze, 6% Elastan

Sugjerime

  • Reçipeta (Intimo) 2,490L
  • Reçipeta (Intimo) 2,990L
  • Reçipeta (Intimo) 2,990L
  • Reçipeta (Intimo) 2,990L
  • Reçipeta (Intimo) 2,990L
  • Reçipeta (Intimo) 2,990L
  • Reçipeta (Intimo) 2,990L
  • Reçipeta (Intimo) 2,490L