Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

Kafe

Marka

Gjinia

100% Viskoze

Sugjerime

 • -21%
  Fustan 3,990L
 • -21%
  Fustan 3,990L
 • -21%
  Fustan 3,990L
 • -21%
  Fustan 2,790L
 • -21%
  Fustan 2,390L
 • -21%
  Fustan 3,990L
 • -21%
  Fustan 2,790L
 • -21%
  Fustan 2,790L