Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

M, S

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

95% Poliester, 5% Elastan

Sugjerime

  • Fustan 1,990L
  • Fustan 2,990L