Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 42

Ngjyra

Blu

Marka

Gjinia

69% Poliester, 31% Pambuk

Sugjerime

  • Fustan 1,990L
  • Fustan 1,990L
  • Fustan 2,990L
  • Fustan 2,990L
  • Fustan 3,490L
  • Fustan 3,490L
  • Fustan 2,990L
  • Fustan 2,990L