Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38

Ngjyra

E bardhe

Marka

Gjinia

70% Viskoze, 30% Lino

Sugjerime

  • Fustan 2,990L