Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XS

Ngjyra

Jeshile

Marka

Gjinia

63% Poliester, 32% Viskoze

Sugjerime

  • Fustan 1,990L
  • Fustan 1,990L
  • Fustan 2,990L
  • Fustan 2,990L
  • Fustan 3,490L
  • Fustan 3,490L
  • Fustan 2,990L
  • Fustan 2,990L