Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XS

Ngjyra

E kuqe

Marka

Gjinia

100% Pambuk

Sugjerime

  • Fustan 1,990L