Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XS

Ngjyra

E zeze, Portokalli

Marka

Gjinia

96% Pambuk, 4% Elastan

Sugjerime

  • Kanatjere 690L
  • Pantallona Të Shkurtra 990L