Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Marka

Masa

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

E kuqe

Gjinia

61% Viskoze, 39% Poliester

Sugjerime

  • Bluza 2,990L
  • Këmishë 1,990L
  • Këmishë 1,790L
  • Kanatjere 690L
  • Kanatjere 690L
  • Pantallona Të Shkurtra 990L
  • T-Shirt 1,290L
  • T-Shirt 990L