Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

Blu

Marka

Gjinia

100% Pambuk

Sugjerime

  • Fustan 4,990L
  • Fustan 1,490L
  • Fustan 2,490L
  • Fustan 3,490L
  • Fustan 2,990L
  • Fustan 2,990L
  • Fustan 1,990L
  • Fustan 1,990L