Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

100% Pambuk

Sugjerime

  • Fustan 3,490L
  • Fustan 3,490L