Back

Xhaketë

Xhaketë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

95% Poliester 5% Elastan

Sugjerime

 • -31%
  Xhaketë 5,590L
 • -31%
  Xhaketë 4,890L
 • -31%
  Xhaketë 5,590L
 • -31%
  Xhaketë 6,990L
 • -31%
  Xhaketë 5,590L
 • -31%
  Xhaketë 4,890L
 • -31%
  Xhaketë 3,790L
 • -31%
  Xhaketë 3,790L