Back

Paliçeta

Paliçeta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40

Gjinia
Ngjyra

Kafe

Marka

55% Lino, 45% Viskoze

Sugjerime

 • -21%
  Paliçeta 1,990L
 • -29%
  Paliçeta 2,490L
 • -29%
  Paliçeta 2,490L
 • -34%
  Paliçeta 2,990L
 • -34%
  Paliçeta 3,990L
 • -21%
  Paliçeta 1,190L
 • -31%
  Paliçeta 3,490L
 • -29%
  Paliçeta 2,490L