Back

Streçe (Sport)

Streçe (Sport)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

E zeze, Jeshile

Marka

Gjinia

95% Poliester, 5% Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Streçe (Sport) 2,550L
 • -21%
  Streçe (Sport) 1,190L
 • -21%
  Streçe (Sport) 1,030L
 • -21%
  Streçe (Sport) 1,590L
 • -34%
  Streçe (Sport) 990L