Back

Streçe (Sport)

Streçe (Sport)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

Vishnje

Marka

Gjinia

88% Modal, 12% Elastan

Sugjerime

 • Streçe (Sport) 3,190L
 • Streçe (Sport) 1,490L
 • Streçe (Sport) 1,290L
 • Streçe (Sport) 1,490L
 • Streçe (Sport) 1,990L
 • -26%
  Streçe (Sport) 1,490L
 • -34%
  Streçe (Sport) 990L
 • -22%
  Streçe (Sport) 1,790L