Back

Streçe

Streçe

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

Gri

Marka

Gjinia

65% Poliester, 30% Pambuk, 5% Elastan

Sugjerime

  • Streçe 3,190L
  • Streçe 3,790L
  • Streçe 3,790L
  • Streçe (Sport) 3,190L
  • Streçe 3,990L
  • Streçe 3,490L
  • Streçe 1,990L
  • Streçe 1,990L