Back

Streçe

Streçe

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XXL

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

53% Poliester, 44% Viskoze, 3% Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Streçe 2,310L
 • -21%
  Streçe 3,350L
 • -21%
  Streçe 3,030L
 • -21%
  Streçe 4,390L