Back

Streçe

Streçe

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

65% Poliester, 25% Viskoze, 10% Elastan

Sugjerime

  • Streçe 3,790L
  • Streçe 3,990L
  • Streçe 1,990L
  • Streçe 1,990L