Back

Streçe

Streçe

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

70% Viskoze, 25% Poliester, 5% Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Streçe 1,190L
 • -21%
  Streçe 1,190L
 • -21%
  Streçe 1,190L
 • -21%
  Streçe 1,590L
 • -21%
  Streçe 1,590L
 • -21%
  Streçe 1,590L