Back

Streçe

Streçe

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XS

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

%68 Rajon, %27 Poliamide, %5 Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Streçe 2,310L
 • -21%
  Streçe 3,350L
 • -21%
  Streçe 4,390L
 • -21%
  Streçe (Sport) 2,550L
 • -21%
  Streçe 3,190L