Back

Streçe

Streçe

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XS

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

%68 Rajon, %27 Poliamide, %5 Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Streçe 1,190L
 • -21%
  Streçe 1,190L
 • -21%
  Streçe 1,190L
 • -21%
  Streçe 1,590L
 • -21%
  Streçe 1,590L
 • -21%
  Streçe 1,590L