Back

Streçe

Streçe

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

M, S, XS

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

75% Poliester, 20% Viskoze, 5% Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Streçe 1,190L
 • -21%
  Streçe 1,190L
 • -21%
  Streçe 1,190L
 • -21%
  Streçe 1,590L
 • -21%
  Streçe 1,590L
 • -21%
  Streçe 1,590L