Back

Streçe

Streçe

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Marka

Gjinia

Masa

M, S, XL, XS

Ngjyra

E zeze

95% Pambuk, 5% Elastan

Sugjerime

  • Streçe 1,290L
  • Streçe (Sport) 2,990L
  • Streçe (Sport) 1,490L
  • Streçe (Sport) 1,990L