Back

Streçe

Streçe

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

84% Poliester, 16% Elastan

Sugjerime

  • Streçe 1,290L
  • Streçe (Sport) 2,990L
  • Streçe (Sport) 1,490L
  • Streçe (Sport) 1,990L