Back

Streçe (Sport)

Streçe (Sport)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

XL, L, S, XS, M

Ngjyra

Gri

Marka

Gjinia

84% Poliester, 16% Elastan

Sugjerime

 • -22%
  Streçe (Sport) 1,790L
 • -34%
  Streçe (Sport) 990L
 • -34%
  Streçe (Sport) 990L
 • -34%
  Streçe (Sport) 990L
 • -26%
  Streçe (Sport) 1,490L
 • -34%
  Streçe (Sport) 990L
 • -26%
  Streçe (Sport) 1,490L
 • -21%
  Streçe (Sport) 1,990L