Back

Streçe (Sport)

Streçe (Sport)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

88% Poliester, 12% Elastan

Sugjerime

  • Streçe 2,990L
  • Streçe (Sport) 2,290L
  • Streçe (Sport) 3,990L