Back

Triko

Triko

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40

Ngjyra

E bardhe

Marka

Gjinia

100% Poliamide

Sugjerime

 • Triko 2,490L
 • Triko 3,990L
 • Triko 3,990L
 • Triko 1,790L
 • -26%
  Triko 1,490L
 • -41%
  Triko 2,990L
 • -54%
  Triko 690L
 • -52%
  Triko 1,690L