Back

Xhaketë

Xhaketë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

Bezhe

Marka

Gjinia

75% Poliester, 25% Poliamide

Sugjerime

  • Xhaketë 4,990L