Back

Këmishë

Këmishë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40

Ngjyra

Roze

Marka

Gjinia

80% Ramie, 20% Pambuk

Sugjerime

  • -21%
    Këmishë 2,390L